VYHODY

Výhody oken GEMAC

 novinka 2012

Novinka roku 2013

Profil GEALAN S 9000 - úzká pohledová šířka a jemný design zešikmení v úhlu 15° citlivě evokuje nadčasovou optiku. Výrobce profilů je německá firma GEALAN.
stavební hloubka 83 mm

Stavební hloubka 83 mm

Stavební hloubka 83 mm - vynikající tepelná a zvuková izolace díky šestikomorové skladbě a optimální stavební hloubce rámu a křídla.
A++

Vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy

Okno dosahující vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla (již se standardním trojsklem) a to Uw = 0,8 W/m2K-1 vhodný nyní i pro nízkoenergetické a pasivní domy.
rosení skel

Eliminace rosení skel

Eliminace rosení skel a zlepšné tepelné vlastnosti okna díky vysoké hloubce zapuštění skel při přesahu 26 mm.
střdové těsnění

Těsnění se 3 těsnícími rovinami (středové)

Inteligentní koncepce těsnění se třemi těsnícími rovinami. Kvůli zlepšní tepelné izolace je již profil z výroby vybaven těsněním v zasklívací drážce křídla.
kování

Nejvyšší řada kování MACO-MULTIMATIC

Nový profil GEALAN S 9000 dodáváme nyní také s vylepšením kováním - nejvyšší řadou kování MACO-MULTIMATIC.
vyhody_icon

Venkovní parapet z taženého hliníku

K našim oknům standardně dodáváme také venkovní a vnitřní parapety. Venkovní parapet je z kvalitního taženého hliníkového profilu 1,5 - 2 mm. Parapet je od renomovaného německého výrobce GUTMANN.
vyhody_icon

Domykací řetízkové žaluzie

Domykací řetízkové žaluzie jsou kvalitním doplňkem našich oken, jejich výhoda spočíva v mechanizmu, kdy při úplném zatemění neproníká sluneční světlo ani otvory určenými pro ovládání. Žaluzie dodáváme do českého výrobce výrobce CLIMAX.
vyhody_icon

Sítě proti hmyzu s hliníkového profilu

Základem sítí je s povrchově upravený hliníkový rám (z extrudovaných profilů), ve kterém je síťovina vyrobená ze skelného vlákna potaženého plastem. ARGONA.