Záruka a servis

razitko GEMACZáruka

Standardně se poskytuje na dodávané plastové prvky tvořící dílo záruka v délce 60 měsíců. Na stálobarevnost bílých profilů záruční dobu prodlužujeme na 120 měsíců. Záruční doba počíná běžet od okamžiku předání díla. Záruční doba na montáž se sjednává rovněž na dobu 60 měsíců počítanou od okamžiku předání díla. Záruční lhůta na dodávku příslušenství, jež nevyrábí GEMAC, s.r.o. k plastovým prvkům (např. žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu apod.), se poskytuje na dobu 24 měsíců počítanou od okamžiku předání díla.

Cenová nabídka může stanovit pro plastové prvky záruční lhůtu v jiné délce.

V rámci záruční doby je pro nás samozřejmostí provádění servisních seřízení ZDARMA a bez zdlouhavých písemných požadavků - stačí jen zavolat. Tato služba většinou nebýva nabízena kokurenčními společnostmi zdarma, ale je zpoplatněna.


Máte problémy s rosením oken s izolačním sklem?

Máte-li problémy s rosením oken s izolačním sklem a chystáte-li se okna reklamovat, dopručujeme si před samotnou reklamací prostudovat náš dokument "Problematika kondenzace vlhkosti na izolačním skle okna - 243 KB pdf". Najdete zde mnoho užitečných rad, jak zabraňovat nadbytečnému rosení, dozvíte se, za jakých podmínek je rosení izolačních skel v oknech důvodem k reklamaci a za jakých podmínek nikoli a mnoho dalšího.

 

Chování oken v extrémních mrazech

Pokud uvedeme příklady pouze za systém GEALAN tak se můžeme pochlubit tím, že okna z tohoto systému naleznete například na Lomnickém štítu, hned v horní stanici lanovky, bývaly i na chatě pod Rysy, než je smetla lavina, ale ještě stále jsou na Chopku. Více informací ZDE.


Servis

Každému zákazníkovi vypracujeme řešení na základě jeho osobních požadavků, zabezpečíme dodatečné služby jako je likvidace oken, zednické úpravy a podobně. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis našich výrobků.

Název dokumentu PDF (Acrobat) SWF (Flash)

GEMAC - reklamační řád a záruční list 417 KB 873 KB